.

.

Јакобсен Возрасни Женски Лале Рамни Чевли, Боја: Комплет, Големина: 37

Јакобсен Возрасни Женски Лале Рамни Чевли, Боја: Комплет, Големина: 37

DEN 2.33
Износ

ЛАЛЕТО ИЛСЕ ЈАКОБСЕН 140 Рамен Чевел е совршен за секоја пригода. Чевелот е практичен, многу удобен и има одличен изглед. Со својот флексибилен надворешен ѓон изработен од природна гума, и горниот дел со мала шема на ласерско сечење, што го прави дише, го прави совршен патнички чевел. Чевелот е изработен од рециклиран микрофибер. Чевли со мала тежина. Флексибилен надворешен ѓон изработен од природна гума. Горниот дел со мала шема на ласерско сечење. Направено од микрофибер за рециклирање. Горна конструкција направена без лепак. Отстранлива влошка. Повлечете го јазичето назад.

R

Им се допаѓа и на купувачите