.

.

12v Автомобил Вентилатор Мотор Согорување Воздух Вентилатор Одговара За-Паркинг Грејач Замена

12v Автомобил Вентилатор Мотор Согорување Воздух Вентилатор Одговара За-Паркинг Грејач Замена

DEN 1942.24
Износ

Тип : 12 име : Монтажа На Моторот На Вентилаторот Моќност : 5 KWFitment : За Забелешка : ние ги чистиме сликите, мерењата каде што е можно. проверете колку што е можно за да го направите предметот е тоа што ви треба. И е ист како твојот стар една висина : 14,6 cm Color : black Material : Содржина На Пегла + Пвцпакет : 1 * Вентилатор За Грејач За Паркирањесамо горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Брзо загревање. за употреба. Мал шум. Го прави вашето зимско затоплување!. Ниска потрошувачка на енергија.

R

Им се допаѓа и на купувачите