.

.

Кардоне 18-Диск Сопирачка Дебеломер За 00-Форд Фокус Одговара изберете: ФОРД ФОКУС СЕ СЕ СПОРТ ЗТВ, ФОРД ФОКУС СЕ СЕ УДОБНОСТ СЕ СПОРТ

Кардоне 18-Диск Сопирачка Дебеломер За 00-Форд Фокус Одговара изберете: ФОРД ФОКУС СЕ СЕ СПОРТ ЗТВ, ФОРД ФОКУС СЕ СЕ УДОБНОСТ

DEN 5535.20
Износ

Растоварени Калиперфити : 00-04 Форд Фокус Кардоне кардоне или OEF3 Повторно Произведен Дебеломер На Сопирачките, Истоварен W/o Држач Одговара Изберете : 2000-2001 ФОРД ФОКУС 2003 ФОРД ФОКУС SE/SE СПОРТ/ZTW 2002 ФОРД ФОКУС SE/SE УДОБНОСТ/SE СПОРТ 2004 ФОРД ФОКУС SE и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите