.

.

Корашан Женски Спортски Шорцеви Обични Дами Плажа Лето Трчање Јога Жешки Панталони

Корашан Женски Спортски Шорцеви Обични Дами Плажа Лето Трчање Јога Жешки Панталони

DEN 255.84
Износ

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благодарам!Материјал : Полиестерска Сезона : Пролет; Лето; Есенска Дебелина : Стандардна Должина : Кратко Сечење : Тенок Тип На Затворање На Нозете : Повлечете Ја Шемата : Цврст Стил На Боја : Секојдневно Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени За Да Не Се Повикуваат Само На Водичот За Големина Што Го Дава,Туку Треба да Се Повикуваат И На Нашите, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Супер Мека Ткаенина. Нашата Јогалициозна Удобност Половината Ултра Меки Лесни Хеланки се дизајнирани да одговараат како втора кожа која е совршена за јога или теретана. Нашата Ткаенина од 83% Полиестер 17% Спандекс има праска завршница и лесно чувство, како да не носите ништо! Овие женски хеланки се достапни, пријатни и обезбедуваат помодерна алтернатива на спортските панталони. Едноставното совпаѓање ќе направи да изгледате енергично.Лесната Јога има поприродно чувство што ја прави совршена за секојдневно носење.Овие Јога Хеланки, исто така, можат да дејствуваат како удобна облека за обликување што ве држи прегрнати и изгледате витко тоа е костум за жени на сите возрасти. Ултра-Растегливо Вклопување : Доволно дебелина Со дишење : Без Проѕирно, Хеланките за Вежбање промовираат и компресија и поддршка. Покрај тоа, препоните со шипки за максимизирање на слободното движење и блокирање на шевовите за да се минимизира триењето и триењето ги прават овие хеланки за жени совршен Јога Панталон за вежбање. За Секојдневно Носење : Нашите Јога Панталони се погодни за повеќе прилики. Овие Женски Хеланки со удобен струк се направени доволно дебели за да издржат тренинзи, вклучувајќи јога, возење велосипед, трчање, џогирање, па дури и пешачење. Уште повеќе, нашите панталони за вежбање може да се носат и во секојдневни прилики. Дизајн За Лесно И Умерено Вежбање : Нашите хеланки за жени нудат целосна покриеност, компресија и поддршка, основните хеланки за жени се одлични за правење лесни и умерени вежби како јога, пилатес, трчање, џогирање, танцување, возење велосипед, пешачење, секојдневен шопинг или низ куќата.

R

Им се допаѓа и на купувачите