.

.

Кингстон Месинг KS494ZXAC Милениум во. Распространета Славина За Бања, Антички Бакар

Кингстон Месинг KS494ZXAC Милениум во. Распространета Славина За Бања, Антички Бакар

DEN 2.67
Износ

Еклектичниот стил На стилот Арт Деко Од 1930-тите е интегриран во класичниот дизајн на оваа славина. Идеални за попространи бањи, распространетите славини се повеќе распоредени и имаат инсталација со 3 дупки. Милениумската 8-инчна распространета славина за бања со месинг скокачки прозорци и неговата избрана цврста месинг конструкција и врвна античка бакарна завршница гарантирано ќе го гламуризираат модерниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Елегантниот дизајн на оваа славина ќе предизвика пофалби за вашата извонредно стилизирана бања. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Цврста месинг конструкција. Кертриџ керамички диск без капе. Палубата планината 8 "до 16" широко распространета 3-дупка инсталација. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ стапка на проток на вода на 60 ПСИ. Стандардна 1/2 " ips врска. 3-1/16" излив дозвола. 3-13/16" излив дофат. Вклучува појавување заврши скокачки мозоци. Двојни вкрстени рачки за лесно ротирање. Завршница отпорна на корозија.

R

Им се допаѓа и на купувачите