.

.

Цимери dk сива модерна геометриска кора и стап позадина Бого 25% попуст

Цимери dk сива модерна геометриска кора и стап позадина Бого 25% попуст

DEN 639.84
Износ

Софистициран и класичен, модернизирајте го вашиот простор со темно сива модерна геометриска кора и залепена позадина од цимери. Нудењето забавен и свеж начин за украсување, лупење и лепење позадина се печати на висококвалитетен винил кој е репозициониран и отстранлив, што го прави избор за буџет за буџет и за привремени и за постојани проекти. Совршено за акцент wallsидови, мебел, грбни плочи, DIY декор и многу повеќе, едноставно излупете и лепете за инсталирање. Сосема лесно, создадете бесконечни можности за достојни стилови со цимери да ја кораат и залепуваат позадината. Ролна димензија 20,5 "широк x 16,5 стапки; опфаќа 28,18 квадратни метри. Правен натпревар. 100% отстранлив кора и стапче за стапчиња. Поразејте и лепете за да нанесете (без вода, нема хаос!). Совршено и за изнајмувачите и за сопствениците на домови.

R

Им се допаѓа и на купувачите