.

.

Машки солена вода долга ракав ткаени копче надолу

Машки солена вода долга ракав ткаени копче надолу

DEN 565.28
Износ

Обичната удобност ја дефинира оваа кошула од копчето, направена од измиен памук за крајна мекост и исушено чувство. Природното истегнување значи абење без одвраќање во текот на зафатените денови. Мекиот допир : Нашата уникатна завршница обезбедува помек чувство и поголема удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите