.

.

Бесплатно собрание девојки се вклопуваат во фустан и кардиган, сет на облеки со 2 парчиња, големини 4-18

Бесплатно собрание девојки се вклопуваат во фустан и кардиган, сет на облеки со 2 парчиња, големини 4-18

DEN 1.67
Износ

Од забавно забавно време до забавни планови, бесплатниот фустан и кардиган сет нуди симпатична опција со прилично кардиган од работ на зелена салата над ладен, фустан што одговара на резервоарот. Исклучиво на. Материјал : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 џемпер и 1 фустан. Карактеристики на кардиган : ткаенина со ребра; копчето предно; долги ракави со работ на зелена салата; Исечена должина. Карактеристики на облекување : стил на ракави без ракави; лажички врат со работ на зелена салата; ребреста ткаенина. Ребрестиот кардиган и се облекува за девојчиња од бесплатно склопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите