.

.

Непослушната маичка за графички печати на Гринч Јуниорс

Непослушната маичка за графички печати на Гринч Јуниорс

DEN 1.67
Износ

Одлично за вашата следна забава за одмор или празничен ден, оваа џемпер на Гринч го карактеризира вашиот омилен зелена лик на д -р Сеус кај момче, погоден за без напорна удобност. Супер мек со манжетни за ребра и лента за половината, овој стилски џемпер на пуловер е сигурен дека ќе ве натера да ја добиете убавата листа на вашата гардероба. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. © Пингвин Случајна куќа ДОО., Сите права се задржани. Џемперот на Гринч Пуловер за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите