.

.

Bustените од серијата DC Universe Catwoman Bust

Bustените од серијата DC Universe Catwoman Bust

DEN 1.67
Износ

5513411 Карактеристики : -дизајниран од Аманда Конер.-Скокан од Jackек Метјус. Боја/финиш : -Покажана во кутија со 4 бои. Колекција : -DC Колекција на стрипови. Количина на пакувања : 1 Карактеристики : Сосема нови ликови од анимали од Дизни. Сликата доаѓа со фенси кутија за анимали. (1) Даноците за увоз, даноците не се вклучени во цената на предметот или трошоците за испорака и овие трошоци се под одговорност на купувачите. Затоа, стр.

R

Им се допаѓа и на купувачите