.

.

Неутопски ткаенини за јадење столици сет со цврсти нозе, сиви

Неутопски ткаенини за јадење столици сет со цврсти нозе, сиви

DEN 2559.84
Износ

Неутопскиот стол за јадење е изработен од ленена ткаенина со цврсти дрвени нозе кои се многу тврди и можат да носат 300 bs. Заштита на животната средина Е0 Е0 ЛЕПЕЛ НА ВИСОКИОТ ТЕМПЕРМАРНОСТ, заштита на животната средина и не е лесна за дегумирање. Тој е водоотпорен, отпорен на дамки и отпорен на згаснување. Софтвер и пријателски за кожата, со уникатни обрасци, отпорни на абење и лесни за чистење. Поддршката е изработена од железо нано со висока температура спреј, кој е стабилен и цврст, отпорен на абење, анти-лизгање и не се превртува, а нем не го оштетува подот. Единствена форма : со потпирач за грб, дизајн поддржувач на лак, ергономски, повеќе фитинг на половината и не е уморен откако ќе седите долго време. Материјал за ткаенини од постелнина : Мека и пријателска за кожата, уникатна шема, отпорна на абење, лесен за чистење. Голем капацитет на лежиште : со трајни нозе од дрво, стабилни и цврсти. Отпорен на неми и носење : нем и анти-лизгачка подлога за нозе, отпорна на абење и анти-лизгање, без превртување и нем без да го оштетите подот. Добра услуга : Целосна наплата или бесплатна замена за огледало (и) оштетени при пристигнувањето, не е потребно враќање, едноставно испратете ни неколку слики преку порака за да го прикажете оштетеното огледало (и).

R

Им се допаѓа и на купувачите