.

.

Без граници мажите џемперки за екипаж

Без граници мажите џемперки за екипаж

DEN 3.00
Износ

Опуштете се и уживајте во вкупната удобност и врвна мекост на француската џемпер на територите на границите. Lивечен изглед и опуштено вклопување, направете го овој врв сето тоа, а потоа и некои. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. Опуштено вклопување. Стајлинг на пуловер. Екипаж. Ребрести манжетни и полите. Минерално миење. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Копче за екипаж за мажи од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите