.

.

Персонализиран Божиќен украс - Вистинско пријателство

Персонализиран Божиќен украс - Вистинско пријателство

DEN 319.84
Износ

Овој прекрасен украс има снежен човек со птици на раката. Персонализирајте со презиме. "Семејството " и "Семејството " автоматски ќе се појави. Дизајн од Барб Туртилота. Персонализиран вистински украс за пријателство : Направено од керамика. Вклучува златен акорд за виси. Мерки 3,75 "W x 2.625" ч. Персонализирајте со презиме, до 12 карактери.

R

Им се допаѓа и на купувачите