.

.

Време на одмор 7,5-метри пред-осветлено блескаво мразно бор од мраз

Време на одмор 7,5-метри пред-осветлено блескаво мразно бор од мраз

DEN 2719.84
Износ

Времето за одмор Поставете го времето за одмор пред осветлувањето на блескавата елка на мраз бор и гледајте ги сите очи да осветлат со радост. Совршено за украсување или едноставно користење самостојно, со бели и сјајни замрзнати совети за гранки, природни бор конуси и вештачки црвени бобинки за автентичен изглед, ова прекрасно празник го носи Божиќното расположение кај сите. Со дополнителна цврста гранка за вашата омилена starвезда, ангел или друг топер на дрво, предниот дел од празник пред блескавото блескаво борење на мразот е прекрасна Божиќна декорација што треба да се користи од година во година. Време на одмор 7,5-метри пред осветлување на блескавото борово дрво 350 пред-строги чисти светла осветлуваат 1099 совети за гранки за светло празнично дрво. Карактеристики 21 природен изглед и 39 вештачки црвени бобинки. Се одликува со екстра-строга врвна гранка за вртење на дрво. Пред-прицврстени шарки гранки за лесно поставување. Вклучен штанд на дрво. Само за затворено употреба. Дијаметар од 4,16 метри. Димензии на производот : 50 ”dia x 90” ч. Тежина на производот : 29,22 фунти.

R

Им се допаѓа и на купувачите