.

.

Едноставно Daisy 3 '5' Clams геометриски килим во затворен простор

Едноставно Daisy 3 '5' Clams геометриски килим во затворен простор

DEN 1439.84
Износ

Дајте му на вашиот дом недооценена вибрација на плажа со E by Design Clams RGN472 Внатрешен/надворешен килим. Апстрактниот дизајн на мида на овој килим доаѓа во вашиот избор на достапни бои. Машински перење и хипо-алергичен, овој траен полиестерски килим е одличен избор за вашиот семеен дом. Едноставно Daisy 3 'x 5' Clams геометриски килим во затворен простор за печатење : ткаенина од килим Доби. Hedmed 4 страни. Печатење со една еднострана. Машина за перење. Препорачана е подлога за килими.

R

Им се допаѓа и на купувачите