.

.

Чаир на Вингбек Нора, Фаун Греј Кадифе

Чаир на Вингбек Нора, Фаун Греј Кадифе

DEN 3412.64
Износ

Нашиот Home Svale ажурирана традиционална столица за крила има засилена силуета. Наместениот изглед има врева назад и нежно заоблени раце. Столот е нагласена со засадување околу рацете и има отстранлива перница за седиште. Покриено е во меко-до-до-до-до-до-допир, сив кадифе. Денес, ова столче за акцент може да се користи скоро каде било, од дневната соба, канцеларија или спална соба. Чаир за крилен удар на Home Svale, столчето со сиво кадифено крило се одликува со врева, заоблени раце и нагласена со вештерка за прилагоден изглед. Опфатени во меко-до-до-до-допир, сив со кадифе од 100% полиестер. Солидни дрвени трубани нозе во мат црна завршница. Отстранлива перница на седиштата. Пена и влакна над синусните извори. Инженерска градба на рамки за тврдо дрво. Седишта до 300 фунти . Потребно е склопување со вклучена алатка и упатства. 1-годишна гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите