.

.

Зора Breakspremium врамен печатење

Зора Breakspremium врамен печатење

DEN 1199.84
Износ

Dawn Breakspremium врамена печати врамена ладна притиснато хартија печатење со супериорна рамка за двојно матки и квалитетни. 2 големини на располагање 16''’X16 '' - - целокупната големина 20''x20 '' - - целокупната големина Секое парче е направена по нарачка. Секое парче доаѓа со висечки хардвер. Подготвени да висат Giclee Prient Print Plexiglass Beveled Matt Board Board Double Matte Board Framed Print. Премиум Двоен Мет. Подготвени да висат.

R

Им се допаѓа и на купувачите