.

.

Трговска марка ликовна уметност „Океан поглед јас“ платно уметност од студиото МекНил

Трговска марка ликовна уметност „Океан поглед јас“ платно уметност од студиото МекНил

DEN 911.84
Износ

Уметник : Студијата Mac Neil Studio Subject : People Style : Type Prodall Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има пар кои уживаат во вино и сирење на нивниот трем на плажа. Репродукции со високо квалитетни ликовни уметности. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Студиото МекНил „Океан поглед“ на платно.

R

Им се допаѓа и на купувачите