.

.

Bestway H2OGO 20 Пријателска топка на плажа на плажа, достапни повеќе карактери

Bestway H2OGO 20 Пријателска топка на плажа на плажа, достапни повеќе карактери

DEN 2.00
Износ

Овој производ од Бествеј е сигурно дека ќе ги направи вашите летни рекреации уште позабавни. Bestway додава семејна забава во секој двор. Bestway H2 OGO 20 "Пријателска топка на плажа на плажа, на располагање на повеќе карактери : Возрасен опсег : 2 години и нагоре. Достапно со разни карактери во топката. Исчистете. Материјал : ПВЦ.

R

Им се допаѓа и на купувачите