.

.

Вселенски џем момчиња со качулка со долг ракав и резервоар, 2-пакувања, големини 4-18

Вселенски џем момчиња со качулка со долг ракав и резервоар, 2-пакувања, големини 4-18

DEN 2.33
Износ

Овој момчиња вселенски џем 2 Нов Legacy Black 2 пакет пакет со долги ракави маица и кратки ракави е совршена работа што треба да ја додадете во вашето Childs Waredrobe. Оваа удобна качулка на пуловер ќе биде единственото нешто што вашето дете сака да го носи сè додека не е доволно топло за Jerseyерси на вселенскиот џем! Овој пакет има класичен вселенски џем 2 карактери. Вашето дете ќе го сака овој 2 пакет! Официјално лиценциран вселенски џем 2 пакет 2 пакет. Долга ракав пулвер худи и резервоар. Вселенски џем Худи и Jerseyерси. 60% памук, 40% полиестер. Машина за перење. Вселенски џем, сите права се задржани.

R

Им се допаѓа и на купувачите