.

.

Колегиум за диви спортови Флорида Гејтерс XL Bean Bag 4pk

Колегиум за диви спортови Флорида Гејтерс XL Bean Bag 4pk

DEN 1.67
Износ

Фрли го омилениот тим малку поддршка со додавање на регулативата на колеџот Флорида Гејтерс, гравче, поставена на вашите свечености на задната врата. Овој сет на замена од четири големини на регулативата и тежината на торбите со корпи за тежина видно располага со големо лого на Флорида Гејтерс. Секоја торба тежи 16 унци со пластично полнење со сите временски услови и мери шест инчи за шест инчи за одлично чувство во вашата рака. Изградени од тешка крпа од патка, овие торби се дизајнирани да ви помогнат да го направите вашиот тим горд. Диви спортски колегиум Флорида Гејтерс XL Bean Bag 4pk : сет од 4 гравчиња. Големина на регулативата : 6 "x 6". 16 мл во тежина. Патка ткаенина ткаенина. Официјално лиценциран.

R

Им се допаѓа и на купувачите