.

.

Џемпер за време на време и време на екипажот

Џемпер за време на време и време на екипажот

DEN 3.00
Износ

Толку меко и удобно, ќе сакате да живеете во ова време и Тру маичка. Кул карактеристиките вклучуваат високо-ниско полите со странични отвори, мека, финиш за миење облека и паднати ракави на рамото. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштено. Дефект : екипаж. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги со рамења на капки. Џебови : Ниту. Ковчег од екипаж од време и вистинска.

R

Им се допаѓа и на купувачите