.

.

Избор на родители бебе добра храна силиконски биб

Избор на родители бебе добра храна силиконски биб

DEN 567.68
Износ

Изборот на родител, отпечатена силиконска лажичка за храна, е направена од 100% силиконски и е неутрален пол. Се одликува со престој со отворена лажичка/трошка за да содржи хаос со храна, вклучувајќи течна и цврста храна. Оваа лажичка биб е дизајнирана со меко прилагодливо затворање на грбот што нема да го прицврсти или да предизвика непријатност на вратот на бебето. Лесно може да се вала, прибор за хранење може да се чува во лажичката и да се спакува во торба за пелена. Измијте ги во горниот решетка на машината за миење садови или измијте во вода со сапуница кога мијат садови. Тие едноставно можат да се исушат на решетката за одвод или со крпа. Одморалиштето или патувањето со силиконски биб е исто така супер лесен. Тие едноставно можат да се мијат со вода со сапуница и да се исушат со крпа или хартиена крпа и веднаш се подготвени за употреба повторно. Силиконска биб на добра храна на родителите направен од 100% силикон. Пол неутрален. Карактеристики остануваат отворени лажички/трошка. Безбедно да се измие на горната решетка на машината за миење садови. Меко прилагодливо затворање на грбот.

R

Им се допаѓа и на купувачите