.

.

Канон Премиум ликовна уметност мазна хартија (22

Канон Премиум ликовна уметност мазна хартија (22

DEN 287.84
Износ

Создадете слики со широк спектар и длабоки, богати црнци со употреба на мат премиум ликовна уметност мазна хартија од Канон. Достапно овде како 25-пакети од 17 x 22 "листови, оваа 100% хартија од памук партал е оптимизирана за барање на фотографи и дигитални уметници и има основа за тежина од 310 GSM и осветленост од 85%. Исто така, хартијата прави Не користете никакви оптички агенси за осветлување и е и без киселина и лигнин со цел да се обезбеди долговечност. Канон премиум ликовна уметност мазна хартија (17 x 22 ", 25 листови).

R

Им се допаѓа и на купувачите