.

.

Пионерската жена што влече тексас фармерки, жени, големини XS-3x

Пионерската жена што влече тексас фармерки, жени, големини XS-3x

DEN 458.40
Износ

Удобност и стил-да, можете да ги имате сите со фармерките со средно-пораст на Pioneer Woman. Изработено во мек, истегнат тексас, направени да се движат со вас, овие тенок Фолт фармерки имаат скриена еластична лента за половината за целодневно удобно вклопување. Исечената должина и поделената полите на овие фармерки со права нозе додаваат свежа привлечност и ви оставаат да ги покажете чевлите! Сосема разноврсна, овие женски фармерки сигурно ќе станат главен гардероба. Само на. Материјал : 56% памук/28% полиестер/14% рајон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : тенок вклоп; права нога. Подигнување и инсејм : среден пораст; 29 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; скриена еластична лента за половината. Ockебови : Две предни џебови и два џебови за лепенка. Карактеристики : исечена должина; странични парчиња; Истегнете тексас за удобно вклопување. Исечените фармерки на жените од жената Пионер. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

R

Им се допаѓа и на купувачите