.

.

Примарен челик не'рѓосувачки челик антички и со златен калај епоксидна смола 9in нараквица

Примарен челик не'рѓосувачки челик антички и со златен калај епоксидна смола 9in нараквица

DEN 879.84
Износ

Чувајте се модерни и во стил со оваа згодна нараквица за дизајнер на антички не'рѓосувачки челик. Оваа 9-инчна долга машка нараквица има епоксидна смола со акценти на златна нијанса, заедно со црна античка завршница. Обезбедено е со фенси затворач на јастог. Направете ја вашата ознака со фантастичен дизајн и класичен изглед на оваа смела нараквица. Метална тежина : 79,95 грама. Тип на накит : Мода. Епоксидна смола со златен калај. Клип : Фенси јастог канџи. Заврши за накит : Антички.

R

Им се допаѓа и на купувачите