.

.

Заштитена марка ликовна уметност wassily kandinsky, „студија во боја“ платно уметност

Заштитена марка ликовна уметност wassily kandinsky, „студија во боја“ платно уметност

DEN 3007.36
Износ

Ова парче е креирано со помош на методот на печатење Giclee. Giclee е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност кои се скоро разликуваат од оригиналите. Скоро не се разликува од оригиналот. 18 "x 18". Платно и дрво. Giclee. Квалитет на галеријата!. Совршена декорација за домот, канцеларијата или галеријата.

R

Им се допаѓа и на купувачите