.

.

Алстон цврсто дрво тркалезно внатрешен дворна маса бела завршница

Алстон цврсто дрво тркалезно внатрешен дворна маса бела завршница

DEN 799.68
Износ

Без разлика дали да уживате во топло летно попладневно тремот или на вашиот двор, оваа заоблена странична маса е загарантирана да го направи вашиот отворен простор фокусна точка на класичен и удобен стил. Изработено од цврста махагони - ладен, заоблен бел врв со оградени детали и четири заострени нозе може да се пофали со неспоредлива сила против елементите - правејќи вистински разноврсен дизајн погоден за секој стил на внатрешен двор. Геометрискиот распоред на дрвото што се користи во таблетата е омекнат со кривините на кружниот дијаметар. Тенок градба, широко распространета шестоаголна штица и тесни нозе го прават стилско, совршено пропорционално парче за помали простори. Подобрете ја вашата надворешна област со нашата трпеза страна, донесувајќи навестување на здружение на вашиот двор, тераса или веранда . направено со цврст махагони; дрво отпорно на временски услови со трајна и долготрајна конструкција за да се залага за дневна употреба . Полиуретанско палто обезбедува издржливост и отпорност на временски услови, додека ја подобрува природната убавина на насликаното дрво . мала, вселенска градба . идеална за затворен простор или употреба на отворено . Потребно е склопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите