.

.

Стогодишнина Terra Trooper A T LT285 65R 109H гума за лесни камиони

Стогодишнина Terra Trooper A T LT285 65R 109H гума за лесни камиони

DEN 1.67
Износ

Секоја сезонска гума, Entyre C/S од Nokian е дизајнирана за употреба на CUV, SUV и лесни камиони и им нуди на возачите силна влечење и издржливост плус гаранција за живот со ограничена трага од 60,000 милји. Centennial Terra Trooper A/T LT285/65 R18 109 H гума за лесни камиони.

R

Им се допаѓа и на купувачите