.

.

Гејтс 42102HD - пумпа за вода со течноста за ладење на моторот

Гејтс 42102HD - пумпа за вода со течноста за ладење на моторот

DEN 1.67
Износ

Пумпа за вода за течноста за ладење на моторот (42102 HD) од Гејтс. Материјал : леано железо. Ротација : Стандард. Продавници : 1 излез. Ако сакате да го чувате вашето возило безбедно на патот што доаѓаат многу години, одете со овој производ на Гејтс. Развиена со најголемо внимание на деталите и произведени од највисок квалитет на материјали, сигурно е да се обезбеди долготраен животен век на услугата. Гејтс 42102 HD - пумпа за вода за течноста за ладење на моторот.

R

Им се допаѓа и на купувачите