.

.

Воздухопловно надувување на Ноќта на вештерките 4. Ft. Изненадување на Reaper

Воздухопловно надувување на Ноќта на вештерките 4. Ft. Изненадување на Reaper

DEN 319.84
Износ

Никој не сака изглед на Грим Рипер, но ова е една имитација што луѓето ќе сакаат да ја видат оваа сезона на Ноќта на вештерките. Светлината на вооружено изненадување од тиква од надувување на Reaper има насмеано ритам и изненадување насмеана црна мачка која произлегува од насмеана тиква. Се насмевнува наоколу. Ако некој Reaper има личност, тоа е ова. Изненадувањето на тиквата на надувување на надувување на надувување на Reaper брзо се надува на висина од 4,5 стапки и се отклонува за удобно складирање. Овој Reaper е толку радосен што ќе се смешка, доаѓа дожд или сјај затоа што тој и неговите придружници се направени од материјал отпорен на временски услови. 4,5 стапки високи. Вклучува 2 основни влогови, 2 влогови на врски и јажиња, 1 надувување на воздухот, 1 напојување. Осветлува. Лесно поставување. Себе се надува за секунди. Внатрешна и надворешна употреба. Вклучено сè што е потребно за брзо и лесно поставување. 9,8 "H x 8.03" W x 6.05 "D (Boxed). 2,6 фунти. Направено во Кина.

R

Им се допаѓа и на купувачите