.

.

Toyo Proxes Sport A S 265 35R 106y Патнички гуми се вклопуваат: - Tesla Plaid, Volvo XC T надополнување Полестар

Toyo Proxes Sport A S 265 35R 106y Патнички гуми се вклопуваат: - Tesla Plaid, Volvo XC T надополнување Полестар

DEN 2902.72
Износ

Основана во 1966 година, Toyo Tire U.S.A. Corp. претставува иновација, квалитет, перформанси и одлична услуга што Toyo Tires ја испорача ширум светот повеќе од 70 години. Ние нудиме целосен избор на гуми за замена на премиум за скоро секој Make and Model, вклучувајќи лесни камиони, SUV, автомобили со високи перформанси и луксузни возила, како и комерцијални камиони. Многу од овие гуми се изградени овде во Соединетите држави во нашата најнапредна фабрика во округот Бартоу, Georgiaорџија. Toyo Proxes Sport A/S 265/35 R22 106 Y PASTER TIRE FITS : 2022 Volvo XC60 B6 натпис 2020 Tesla X Long Range Plus 2018-19 Tesla X 100 D 2018-19 Volvo XC60 T8 R-D-Design 2020 Волво XC60 T8 Полстар 2016 Tesla X P90 D Fulter 2017 Tesla X 75 D 2022-23 Mercedes-Benz EQS 450+ Base 2010 Lincoln MKT Eco Boost 2022-23 Maserati Levante Modena S 2022 Mercedes-Benz EQS 580 4 Matic Edition 1 2019-21 Maserati Levante Trofeo 2023 Mercedes-Benz EQS 580 4 Matic 2023 Volvo XC60 B6 Plus и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите