.

.

Сет за сервиси за порцелан од овална чинија Елама Ниво

Сет за сервиси за порцелан од овална чинија Елама Ниво

DEN 575.84
Износ

Покажете ја етикетата на вашата забава со сетот за сервисирање на порцелан од овална чинија Elama 3. Овој сет за сервирање доаѓа со три различни чинии со големина дизајнирани на наклон за лесен пристап до сите нивоа. Користете го овој сет за сервисирање за да служите пред закуски за вечера или по конфекциите за оброк за вашите гости. Дизајниран со модерен и елегантен изглед, овој ниво на сервис за сервисирање ќе оди совршено со вашиот декор за дома и со кое било место. Конструиран со цврста метална решетка што ги држи трите порцелански чинии. Овој сет за сервирање е совршен за забави или за секој ден употреба на countertop за складирање! Бели порцелански чинии. Овална форма. Безбедни чинии за машина за миење садови.

R

Им се допаѓа и на купувачите