.

.

Заменливи реверзибилни златни тон на срцев кабел Почетни нараквици од Пинк Бо - јоргован

Заменливи реверзибилни златни тон на срцев кабел Почетни нараквици од Пинк Бо - јоргован

DEN 3.33
Износ

Не'рѓосувачки челик. Заменливи и реверзибилни нараквици. Голем - дијаметар од 2,5 инчи. Голем - 7,75 инчен обем. 14мм реверзибилен шарм на легура. Високо полиран. Отстранлива крајна капа за опција за DIY. 2 Подвижен шарм запира. Пандора Компатибилни шарми 7,75 инчи заменливи реверзибилни златни тон на срцев кабел Почетни нараквици со розова кутија - јоргован.

R

Им се допаѓа и на купувачите