.

.

Преносна повлечена поделба на подот - 23L 15W 69H

Преносна повлечена поделба на подот - 23L 15W 69H

DEN 831.52
Износ

Создадете безбедна поделба во дел од една минута. Квантните производи за безбедност на преносни преносни подна партиција со телескопинг Т -рамка и оптички чист полиестер анти -магла филм 23 L "x 15w " x 69h ", е буџет - пријателско и преносно решение за прилики што повикуваат на брза акција - доаѓа со торба за носење. Совршено за канцелариите на лекарите, рестораните, салоните за стилизирање и просториите за чекање. Јасни панели можат лесно да се исчистат со мека крпа и раствор на вода од оцет. Оптички чист полиестерски анти-магла филм. Телескопинг Т-рамка. Вклучува трајно црно Платно носат торба со екстра заштита од внатрешна торбичка. Дизајнирано со двојно отворање на патент на горниот дел и 3 ленти за носење за различни позиции. Бонус 3 "x 2" чист слот за прозорецот на надворешноста за прикажување на визит -картичка.

R

Им се допаѓа и на купувачите