.

.

Sumn Industries Giant Sand Dune Dested Building Oasis Daylight Illusion, 40, дизајн од Nina Blue

Sumn Industries Giant Sand Dune Dested Building Oasis Daylight Illusion, 40, дизајн од Nina Blue

DEN 2.00
Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги рачно и истегнете секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела за висини . уметнички дела се однесуваат на : архитектура; Дланка; Карпи; Планина; Сонце; Ѕвезда; Песок; Дуна; Оаза; Повлекување; Скали; Жешко; Топлина ;. Дизајн од Нина Блу.

R

Им се допаѓа и на купувачите