.

.

Без граници машко и големо машко руно худи, до големина 3xl

Без граници машко и големо машко руно худи, до големина 3xl

DEN 319.84
Износ

Покажете го вашето уникатно чувство за стил со оваа худи од без граници. Изработено во меко, удобно руно, оваа машка качулка е совршена за слој и пар со свежи патики за стилски ансамбл. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. pullover. Прикачен аспиратор со влечење. Долги ракави. Предни џебови од кенгур. Ребрести плетени манжетни и дното на лентата. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машки пуловер руно качулка од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите