.

.

Претседател на Newупорт Клуб - Каухид Браун

Претседател на Newупорт Клуб - Каухид Браун

DEN 2.00
Износ

Претседавачот на Newупорт Клуб е класичен, но сепак современ, дизајниран со стил на ум. Длабокото седиште и удобното чувство додаваат на целокупната привлечност на овој стол за корпи. Дизајнот на барел за да му даде на овој акцент стол посебен изглед што го воздигнува секој простор. Нозете на парчето додаваат дополнителен слој на стил на столот и ви олеснуваат чистење под него. Тапацир трајно и живописно. Совршен додаток на вашиот простор без разлика дали тоа е во вашата канцеларија, дневна соба или спална соба, ова стол е сигурно дека ќе биде омилен семејство. Користете како група за седење во просторијата во вашата дневна соба или совпаѓајте ја со забавна перница за фрлање за поп боја. Лесен акцент стол; Црна ткаенина од каубој; Лесно склопување - едноставно зашрафете на нозете; 32 H x 30.5 W x 27.5d; 17,5in висина на седиштето; Чистете со влажна крпа.

R

Им се допаѓа и на купувачите