.

.

Слаби фармерки на девојчињата Гаранималс, 3-пакет

Слаби фармерки на девојчињата Гаранималс, 3-пакет

DEN 415.84
Износ

Триото слатки слаби фармерки од Гаранималс ја олеснува секојдневната облека само малку полесна. Супер-комфор, овие панталони за влечење го одржуваат стајлингот на девојчињата. Исклучиво на. Материјал : Деним : 74% памук/25% рециклиран полиестер/1% спандекс; Цврст и печатен : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три пара фармерки. Fit : Skinny Fit. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Предни џебови и два функционални џебови. Карактеристики : јамки на ременот; Faux лета. Девојки 3-пакети слаби фармерки од Гаранималс.

R

Им се допаѓа и на купувачите