.

.

Панталони со печатени панталони со камо со камо за мажите Rocawear

Панталони со печатени панталони со камо со камо за мажите Rocawear

DEN 448.00
Износ

Кул стил, трендовски камо принт и удобно вклопување .. што не треба да се сака во врска со пантолоните на џогер на Рокавер? Мекото руно, со лесен стил на влечење, ова е секојдневно носење во најдобар случај. Лизгајте ги, спарете ги со мета или качулка и вашата униформа за викенд е подготвена да оди. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено; Заштитена нога. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со прилагодлива вратоврска за влечење. Ockебови : Две странични џебови од патент; Еден џеб за лепенка. Опремени манжетни; Сеопфатно камо принт. Камо печати руно џогери за мажи од Rocawear.

R

Им се допаѓа и на купувачите