.

.

Здраво Бело момче или девојче Пол Неутрален органски кратки ракави Телови и панталони, сет, 4-парчиња

Здраво Бело момче или девојче Пол Неутрален органски кратки ракави Телови и панталони, сет, 4-парчиња

DEN 1.33
Износ

Облекувањето на вашето бебе е тотално ветре со боди и панталони со кратки ракави на Здраво Бело, 4-парчиња облека поставени во координирање на бои и отпечатоци за да се мешаат и да се совпаѓаат со! Проширете ги вашите хоризонти и комплетни нови облеки со постојната гардероба на бебето! Комплетот за облека со 4 парчиња вклучува : две каросерии и два пара панталони. Супер мек. Проширувачко рамо на лаптоп за лесно облекување преку глава. Лесно влечење панталони. 100% органски памук. Машина за перење. Увезени. Облека со 4 парчиња тела и панталони сет за девојчиња за бебиња и момчиња од Здраво Бело.

R

Им се допаѓа и на купувачите