.

.

Дезни бебе Ариел што носи ќебе

Дезни бебе Ариел што носи ќебе

DEN 303.84
Износ

Нека магијата на Дизни го загрева вашето бебе со Дизни Бебе Ариел Лаванда и Бело микрофлече ќебе што може да се носи со ќебето што може да се носи на бебето Ариел има поштеда, изработено од супер мека микрофлеа и има шема на слична на брокада на подморни објекти, вклучувајќи школки, вклучително и школки, песок долари и повеќе, на мека позадина на лаванда. Везена Ариел го поздравува горниот лев фронт на ова пријатно ќебе. Средна големина се вклопува во возраст од 6-12 месеци, тежина 14-22 фунти.

R

Им се допаѓа и на купувачите