.

.

Хановер Традиции 5-Парче Отворено Високо Јадење Двор Во Собата, Контра-Висина Поместена Прашка Вртливата Столици, 42 Квадратни Фрлија Алуминиумска Маса, 9' Чадор, И Ч?

Хановер Традиции 5-Парче Отворено Високо Јадење Двор Во Собата, Контра-Висина Поместена Прашка Вртливата Столици, 42 Квадратни

DEN 3.33
Износ

ПОКАЧЕН ТРАДИЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : Традицијата Трпезариска Колекција од Хановер вклучува 4 стилски и удобни столчиња со прашка со прашка, 42" квадратна алуминиумска маса, што одговара на 9' чадор и база на чадор. Изградба на сите временски услови користејќи издржливи материјали отпорни на ' рѓа, вода и УВ штета. трпезариската маса е украсена со украсени фрлени акценти.

R

Им се допаѓа и на купувачите