.

.

Ремек-дела Сложувалка-Зрачен Округот-19.25 x26. 75

Ремек-дела Сложувалка-Зрачен Округот-19.25 x26. 75

DEN 191.84
Износ

Ремек-дела 1000 Парче Сложувалка-Зрачи Округот-19.25"x26.75" ремек-Дела е локална компанија со седиште ВО USЗОНА во САД, која создава загатки и за деца и за возрасни специјално за страствен вентилатор на загатки! Горди сме што прикажуваме слики од популарни уметници, вашите омилени спортски тимови и неверојатна фотографија. Ние ги дизајнираме нашите загатки за да понудиме поквалитетно збунувачко искуство. Кога избирате Ремек-Дела, квалитетот не е само ветување, тоа е нашата гаранција. Нашите загатки се развиени со користење на уникатен случаен модел за секоја загатка, дебел рециклиран материјал и еколошки мастила базирани на соја. Сложувалките прават совршен подарок за секој што ужива во релаксирачка вечер или предизвик за свиткување на умот! Нашето висококвалитетно пакување ќе ви овозможи да заштедите, складирате и уживате во вашата загатка со години збунувачка забава. ЗАБАВЕН ПРЕДИЗВИК : ставете ги своите вештини на тест со оваа забавна сложувалка со семејство елени под Американското знаме. Дел Од Колекцијата Мов Даб. 1000 ПАРЧЕ ЗАГАТКА : Часови на забава! Парчињата загатки се прицврстени во торба и спакувани во кутија со целосна боја со слика на загатка за решавање. ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : таблата За Загатки е изработена со 100% дебел рециклиран материјал и нетоксични мастила на база на соја. Секое парче има хартиена подлога за да ги направи парчињата поцврсти за да можат да уживаат во годините што доаѓаат. ДИМЕНЗИИ : Завршена загатка мерки 19.25 Х 26.75 инчи. ОДЛИЧНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : Загатките се забавна активност што треба да ја правите сами или во група и прават одличен подарок за сите возрасти на родендени и празници!.

R

Им се допаѓа и на купувачите