.

.

Новороденчиња Момчиња Сина Шепа Патрола Чејс & Маршал Маица И Шорцеви Сет ОБЛЕКА НБ

Новороденчиња Момчиња Сина Шепа Патрола Чејс & Маршал Маица И Шорцеви Сет ОБЛЕКА НБ

DEN 351.84
Износ

Оваа симпатична Сина Шепа патрола "Врвни Младенчиња" маршал, Урнатини, & чејс маица и шорцеви сет сигурно ќе биде омилен!. Доенчиња момчиња големини. 2 Парче Сет (Маица, Шорцеви). 60% Памук, 40% Полиестер. Произведено Во Кина. Новороденчиња Момчиња Сина Шепа Патрола Чејс & Маршал Маица И Шорцеви Во Собата Облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите