.

.

Крег Рамки Баухаус Модерна Рамка За Слика Од Темни Ореви, Сет од 4

Крег Рамки Баухаус Модерна Рамка За Слика Од Темни Ореви, Сет од 4

DEN 1.67
Износ

Со чисти праволиниски линии и квадратен профил, оваа рамка за слика е идеална за повеќето модерни потреби за декор. Серијата рамки за слики Баухаус има обликување со композитно дрвено јадро и ламинатна обвивка. Оваа елегантна рамка за слика од два инчи е завршена во рустикален темен орев. Со малку мазна бела подлога можете да ги подигнете вашите отпечатоци на следното ниво. Остра и задебелена, оваа кафеава рамка за слика Баухаус е совршена комбинација на рустикална и модерна. Крег Рамки Баухаус Модерна Рамка За Слика Од Темни Ореви, Сет од 4 : материјал за Рамка : композит ОД МДФ. Рамка заврши : ламинат заврши. Боја на рамка : рустикален темно орев. Компоненти : акрилик, картон поддржувач со жица виси комплет. Избраната големина треба да биде еднаква на големината на фотографијата/печатењето/постерот што се врамува.

R

Им се допаѓа и на купувачите