.

.

Фендер Пуресонични Слушалки

Фендер Пуресонични Слушалки

DEN 3199.84
Износ

Дизајнирани да комбинираат одличен звук со удобни карактеристики, Пуресоничните Жични Слушалки се рационализирана, сигурна алатка за љубителот на музиката во движење. Земајќи ги своите знаци од временски тестираната изработка На Браникот, овие високо-верни, професионални слушалки за уши имаат designedономски дизајнирано куќиште и фиксен кабел, комплетно со хард-жичен микрофон и далечински управувач за да одговараат на вашиот активен животен стил. Овие удобни, стилски слушалки се неопходен, одличен звук додаток на вашето аудио искуство. Фендер Пуресонични Слушалки Се Одликува со динамичен двигател Со високи перформанси од 9,25 мм designономски контуриран дизајн На куќиште Фиксен кабел Со микрофон и далечински управувач Компатибилен со i OS и android уреди Вклучува приклучок од 1/4", адаптер за авиокомпанија, алатка за чистење и торбичка за носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите