.

.

Дорман 940 - Лифтгејт Бравата За Специфични Форд Линколн Меркур Модели Одговара избери: 1997-ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА, 2002-МЕРКУР ПЛАНИНАР

Дорман 940 - Лифтгејт Бравата За Специфични Форд Линколн Меркур Модели Одговара избери: 1997-ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА, 2002-МЕРКУР ПЛАНИНАР

DEN 483.52
Износ

Дорман Д18-940118 Активатор За Заклучување На Задната Врата За 2005 Линколн Авијатичар Директна замена - оваа брава за подигнување е дизајнирана да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналната брава на одредени возила. Ја враќа функционалноста-сигурна замена за оригинална брава која е оштетена поради судир или не успеа поради корозија. Издржлива конструкција - овој дел е направен од квалитетни материјали за да се обезбедат сигурни перформанси и долг работен век. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Одговара Изберете : 1997-2002 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА 2002-2005 МЕРКУР ПЛАНИНАР 2003-2005 ЛИНКОЛН АВИЈАТИЧАР 1998-2002 ЛИНКОЛН НАВИГАТОР и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

R

Им се допаѓа и на купувачите