.

.

Џими Чу Женски Желки Овални Очила За Сонце

Џими Чу Женски Желки Овални Очила За Сонце

DEN 0.33
Износ

Глам тоа со Овални Желка Очила За Сонце Џими Чу. Поздрав до стилот на старата школа, овие класични нијанси го одржуваат вашиот стил на сончев ден на точка. Материјал За Леќи : Пластика. Стил На рамка : Овална со боја на лушпа од желка. Карактеристика На Објективот : Сина. Око/Мост/Храм Големина : 52/20/140. Џими Чу Овална Желка Очила за Сонце За Жени. е посветена на нудење квалитетни производи со исклучителна вредност. За да ја исполни таа цел, овој производ не е купен директно од производителот или неговиот овластен дистрибутер, туку од дилер од трета страна, придружен со строги контроли за да се потврди автентичноста и квалитетот на производот. Ако не сте 100% задоволни со купувањето од која било причина, погледнете Ја Стандардната Политика За Враќање.- https : //www./се враќа.

R

Им се допаѓа и на купувачите