.

.

Лесно Улица Холи Удобност Сабо

Лесно Улица Холи Удобност Сабо

DEN 319.84
Износ

Ажурирајте ја вашата секојдневна гардероба облечена Во Холи По Лесна Улица со нејзините избрзани детали и украсни столпчиња. Одлично влечење, истегнување за вклопување и удобност и добро обложен чорап ја прават оваа мазга модерно удобен стил за секојдневно носење. Поместена влошка. Декоративни Столпчиња. Истегнете се за вклопување и удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите